15.03.2019 Kocaeli Altılı Ganyan Tahmini (12.000 TL)

1.AYAK

(3) SNAKE EGG benim bu koşuda olmazsa olmaz atım. Sürekli daha iyiye gidiyor ve rakipleri de uygun görünüyor. Bu ismin yanına yaza bildiğiniz kadar at yazın derim. Çünkü karakolluk bir koşu. Ben bu yarışa çok at yazmaktan yanayım. Son ayakları zayıf geçeceğim için ilk ayaklarda cazip isimleri aramak bana mantıklı geldi.

2.AYAK

(8) SUPERSTAR LADY bana göre kek bir gurup bulmuş. Rakipleri ile karşılaştırdığımda kolay kazanması gerekir düşüncesine kapılıyorum ancak hiç olmadık yerde, beklenmedik derecede kötü koşabilmek gibi bir huyu da var bu ismin. O nedenle banko olarak değerlendiremiyorum. Ancak alternatif tek olarak değerlendirilebilir. Koşacağım derse bu rakipleri siler süpürür.

3.AYAK

(1) GÜMÜŞKESEN ve (6) SANBERK arasında bir koşu gibi görünse de, rakipleri de çok formda isimler ve bana göre gününde olan kazanır. 

4.AYAK

(5) BENHALİL daha önce de geride bıraktığı rakipleri arasında tartışmasız favori olmayı hak eden bir isim. Ben bu rakiplerini bir kez daha geride bırakacağına inanıyorum. 

(4) BABA ARİF Favorinin eksik koşması halinde etkili olmasını beklediğim isimdir. Bu iki atın dışına çıkarsa koşuyu kapatmak lazım.

5.AYAK

(6) INDIAN MOST son koşularında Bursa da fırtına gibi esti. Bu kez Kocaeli pistinde biraz daha güçlü rakiplerin olduğu bir gurupta koşacak olmasına rağmen ben kazanmasını bekliyorum. Çok iyi hazırlıkları ve bom boş kilosu ile günün bir diğer BANKO ismi. 

6.AYAK

(6) NAMZET bu rakipler arasında da kazanamaz ise bir daha turbo taktırsa kuponuma yazmam. Alternatif tek olarak değerlendirilebilir. (10) BADESU(9) ASİLRENK rakipleri. (3) GANİM bomba adayım.

Kocaeli Altılı Şablonu

1.Ayak: 3.5.1.2.6.4

2.Ayak: 8  ** 4.1.2.5

3.Ayak: 1.6  ** 2.5.3

4.Ayak: 5.4

5.Ayak: 6 INDIAN MOST

6.Ayak: 6  ** 10.9.3

Altılı ganyan 11.819.72 TL vermiştir.